GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bläckställ 2435211
*
nr 243 5211
Bläckställ
Keramik, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 maj 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/5 13:11:31
1
100 kr
25/5 20:41:43
2
200 kr
26/5 08:17:56
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bläckställ keramik
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Bläckställ
nr 243 5211
Bläckställ
Keramik, 1800-tal
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 maj 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/5 13:11:31 | 1 | 100 kr |
25/5 20:41:43 | 2 | 200 kr |
26/5 08:17:56 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bläckställ keramik
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10